Σας ενημερώνουμε ότι επίσης έχει αναρτηθεί διδακτικό υλικό για τους μαθητές στις πλατφόρμες https://eclass.sch.gr/ και http://e-me.edu.gr/
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΤΑΞΗΣ (κλικ εδώ για pdf)
Τμήμα | Ημέρα | Ωρα | Εκπαιδευτικός |
Β1 | |||
Δευτέρα | 2η 9:05-9:50 | Πιπίλου Χρύσα | |
3η 10:00-10:45 | Αντωνιάδου Θάλεια | ||
Τρίτη | 2η 9:05-9:50 | Πιπίλου Χρύσα | |
3η 10:00-10:45 | Λουκαϊτη Αικατερίνη | ||
5η 11:50-12:35 | Αργυράκος Παναγιώτης | ||
7η 13:25-14:05 | Παπάλου Νικολέτα | ||
Τετάρτη | 3η 10:00-10:45 | Αντωνιάδου Θάλεια | |
Πέμπτη | 3η 10:00-10:45 | Λουκαϊτη Αικατερίνη | |
4η 10:55-11:40 | Αργυράκος Παναγιώτης | ||
5η 11:50-12:35 | Γαλάνη Σοφία | ||
Παρασκευή | 2η 9:05-9:50 | Παπαθανασίου Μαρία | |
3η 10:00-10:45 | Ράλλη Ελευθερία | ||
4η 10:55-11:40 | Πανοπούλου Σοφία | ||
6η 12:40-13:20 | Γαλάνη Σοφία | ||
Β2 | |||
Δευτέρα | 2η 9:05-9:50 | Πιπίλου Χρύσα | |
3η 10:00-10:45 | Μηλιώτη Ελένη | ||
4η 10:55-11:40 | Λουκαϊτη Αικατερίνη | ||
Τρίτη | 2η 9:05-9:50 | Πιπίλου Χρύσα | |
3η 10:00-10:45 | Αντωνιάδου Θάλεια | ||
6η 12:40-13:20 | Μπέλια Αμαλία | ||
Πέμπτη | 3η 10:00-10:45 | Μηλιώτη Ελένη | |
3η 10:00-10:45 | Αντωνιάδου Θάλεια | ||
4η 10:55-11:40 | Παπαθανασίου Μαρία | ||
5η 11:50-12:35 | Ράλλη Ελευθερία | ||
Παρασκευή | 3η 10:00-10:45 | Λουκαϊτη Αικατερίνη | |
4η 10:55-11:40 | Γαλάνη Σοφία | ||
5η 11:50-12:35 | Γαλάνη Σοφία | ||
Β3 | |||
Δευτέρα | 2η 9:05-9:50 | Πιπίλου Χρύσα | |
4η 10:55-11:40 | Μηλιώτη Ελένη | ||
Τρίτη | 2η 9:05-9:50 | Πιπίλου Χρύσα | |
4η 10:55-11:40 | Αντωνιάδου Θάλεια | ||
5η 11:50-12:35 | Λουκαϊτη Αικατερίνη | ||
6η 12:40-13:20 | Λουκαϊτη Αικατερίνη | ||
Τετάρτη | 3η 10:00-10:45 | Γαλάνη Σοφία | |
4η 10:55-11:40 | Αντωνιάδου Θάλεια | ||
Πέμπτη | 3η 10:00-10:45 | Μηλιώτη Ελένη | |
4η 10:55-11:40 | Λουκαϊτη Αικατερίνη | ||
5η 11:50-12:35 | Ράλλη Ελευθερία | ||
Παρασκευή | 3η 10:00-10:45 | Λουκαϊτη Αικατερίνη | |
Παρασκευή | 4η 10:55-11:40 | Λουκαϊτη Αικατερίνη | |
7η 13:25-14:05 | Δημητροπούλου Νάνσυ | ||
Β4 | |||
Δευτέρα | 2η 9:05-9:50 | Πιπίλου Χρύσα | |
4η 10:55-11:40 | Ταρσινού Αγγελική | ||
Τρίτη | 2η 9:05-9:50 | Πιπίλου Χρύσα | |
4η 10:55-11:40 | Αργυράκος Παναγιώτης | ||
5η 11:50-12:35 | Αντωνιάδου Θάλεια | ||
6η 12:40-13:20 | Παπάλου Νικολέτα | ||
Τετάρτη | 3η 10:00-10:45 | Λουκαϊτη Αικατερίνη | |
4η 10:55-11:40 | Ταρσινού Αγγελική | ||
Πέμπτη | 2η 9:05-9:50 | Παπαθανασίου Μαρία | |
5η 11:50-12:35 | Αργυράκος Παναγιώτης | ||
Παρασκευή | 3η 10:00-10:45 | Ράλλη Ελευθερία | |
5η 11:50-12:35 | Αντωνιάδου Θάλεια | ||
Β5 | |||
Δευτέρα | 2η 9:05-9:50 | Πιπίλου Χρύσα | |
5η 11:50-12:35 | Αντωνιάδου Θάλεια | ||
Τρίτη | 2η 9:05-9:50 | Πιπίλου Χρύσα | |
4η 10:55-11:40 | Γαλάνη Σοφία | ||
5η 11:50-12:35 | Παπάλου Νικολέτα | ||
Τετάρτη | 5η 11:50-12:35 | Αντωνιάδου Θάλεια | |
Πέμπτη | 4η 10:55-11:40 | Γαλάνη Σοφία | |
6η 12:40-13:20 | Μπέλια Αμαλία | ||
Παρασκευή | 3η 10:00-10:45 | Ράλλη Ελευθερία | |
4η 10:55-11:40 | Πανοπούλου Σοφία | ||
7η 13:25-14:05 | Δημητροπούλου Νάνσυ | ||
ΒΑΝΘ1 | |||
Τετάρτη | 5η 11:50-12:35 | Κουτρουμπής Παναγιώτης | |
6η 12:40-13:20 | Κουτρουμπής Παναγιώτης | ||
ΒΘ1 | |||
Δευτέρα | 5η 11:50-12:35 | Μηλιώτη Ελένη | |
Πέμπτη | 2η 9:05-9:50 | Παπαθανασίου Μαρία | |
ΒΘ2 | |||
Τρίτη | 3η 10:00-10:45 | Αργυράκος Παναγιώτης | |
ΒΘ3 | |||
Παρασκευή | 6η 12:40-13:20 | Δημητροπούλου Νάνσυ |