Σας ενημερώνουμε ότι επίσης έχει αναρτηθεί διδακτικό υλικό για τους μαθητές στις πλατφόρμες https://eclass.sch.gr/ και http://e-me.edu.gr/
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΤΑΞΗΣ (κλικ εδώ για pdf)
Τμήμα | Ημέρα | Ωρα | Εκπαιδευτικός |
Α1 | |||
Δευτέρα | 2η 9:05-9:50 | Πανοπούλου Σοφία | |
3η 10:00-10:45 | Λουκαϊτη Αικατερίνη | ||
5η 11:50-12:35 | Χρήστου Δημήτριος | ||
6η 12:40-13:20 | Αργυράκος Παναγιώτης | ||
7η 13:25-14:05 | Μάρα Μαγδαληνή | ||
Τρίτη | 2η 9:05-9:50 | Ηλίας Δημήτριος | |
3η 10:00-10:45 | Ηλίας Δημήτριος | ||
5η 11:50-12:35 | Κουτρουμπής Παναγιώτης | ||
Τετάρτη | 5η 11:50-12:35 | Αργυράκος Παναγιώτης | |
6η 12:40-13:20 | Χρήστου Δημήτριος | ||
Πέμπτη | 2η 9:05-9:50 | Πανοπούλου Σοφία | |
Παρασκευή | 2η 9:05-9:50 | Αναστασοπούλου Χριστίνα | |
3η 10:00-10:45 | Αργυράκος Παναγιώτης | ||
5η 11:50-12:35 | Λουκαϊτη Αικατερίνη | ||
7η 13:25-14:05 | Μάρα Μαγδαληνή | ||
Α2 | |||
Δευτέρα | 5η 11:50-12:35 | Χρήστου Δημήτριος | |
6η 12:40-13:20 | Αργυράκος Παναγιώτης | ||
Τρίτη | 3η 10:00-10:45 | Τρανού Αικατερίνη | |
4η 10:55-11:40 | Τρανού Αικατερίνη | ||
Τετάρτη | 3η 10:00-10:45 | Παπαθανασίου Μαρία | |
4η 10:55-11:40 | Παπαθανασίου Μαρία | ||
5η 11:50-12:35 | Αργυράκος Παναγιώτης | ||
5η 11:50-12:35 | Μηλιώτη Ελένη | ||
6η 12:40-13:20 | Χρήστου Δημήτριος | ||
Παρασκευή | 2η 9:05-9:50 | Τρανού Αικατερίνη | |
3η 10:00-10:45 | Αργυράκος Παναγιώτης | ||
3η 10:00-10:45 | Αναστασοπούλου Χριστίνα | ||
5η 11:50-12:35 | Μηλιώτη Ελένη | ||
Α3 | |||
Δευτέρα | 2η 9:05-9:50 | Αντωνιάδου Θάλεια | |
5η 11:50-12:35 | Ταρσινού Αγγελική | ||
6η 12:40-13:20 | Χρήστου Δημήτριος | ||
Τρίτη | 3η 10:00-10:45 | Ράλλη Ελευθερία | |
4η 10:55-11:40 | Ηλίας Δημήτριος | ||
5η 11:50-12:35 | Ηλίας Δημήτριος | ||
Τετάρτη | 3η 10:00-10:45 | Κατσούρης Γεώργιος | |
4η 10:55-11:40 | Κατσούρης Γεώργιος | ||
5η 11:50-12:35 | Ταρσινού Αγγελική | ||
7η 13:25-14:05 | Χρήστου Δημήτριος | ||
Πέμπτη | 2η 9:05-9:50 | Αντωνιάδου Θάλεια | |
Πέμπτη | 3η 10:00-10:45 | Τρανού Αικατερίνη | |
4η 10:55-11:40 | Τρανού Αικατερίνη | ||
Παρασκευή | 4η 10:55-11:40 | Αναστασοπούλου Χριστίνα | |
Α4 | |||
Δευτέρα | 2η 9:05-9:50 | Αντωνιάδου Θάλεια | |
3η 10:00-10:45 | Πιπίλου Χρύσα | ||
3η 10:00-10:45 | Κατσούρης Γεώργιος | ||
4η 10:55-11:40 | Κατσούρης Γεώργιος | ||
5η 11:50-12:35 | Κατσούρης Γεώργιος | ||
6η 12:40-13:20 | Χρήστου Δημήτριος | ||
Τρίτη | 3η 10:00-10:45 | Παπαθανασίου Μαρία | |
4η 10:55-11:40 | Πιπίλου Χρύσα | ||
7η 13:25-14:05 | Μάρα Μαγδαληνή | ||
Τετάρτη | 2η 9:05-9:50 | Παπαθανασίου Μαρία | |
7η 13:25-14:05 | Χρήστου Δημήτριος | ||
7η 13:25-14:05 | Μάρα Μαγδαληνή | ||
Πέμπτη | 2η 9:05-9:50 | Αντωνιάδου Θάλεια | |
4η 10:55-11:40 | Κουτρουμπής Παναγιώτης | ||
Α5 | |||
Δευτέρα | 2η 9:05-9:50 | Αντωνιάδου Θάλεια | |
3η 10:00-10:45 | Πιπίλου Χρύσα | ||
4η 10:55-11:40 | Τρανού Αικατερίνη | ||
5η 11:50-12:35 | Τρανού Αικατερίνη | ||
6η 12:40-13:20 | Χρήστου Δημήτριος | ||
Τρίτη | 2η 9:05-9:50 | Παπαθανασίου Μαρία | |
2η 9:05-9:50 | Ράλλη Ελευθερία | ||
4η 10:55-11:40 | Πιπίλου Χρύσα | ||
Τετάρτη | 5η 11:50-12:35 | Μηλιώτη Ελένη | |
7η 13:25-14:05 | Χρήστου Δημήτριος | ||
Πέμπτη | 2η 9:05-9:50 | Αντωνιάδου Θάλεια | |
3η 10:00-10:45 | Καρπατσέλη Μαρία | ||
4η 10:55-11:40 | Καρπατσέλη Μαρία | ||
Παρασκευή | 3η 10:00-10:45 | Τρανού Αικατερίνη | |
4η 10:55-11:40 | Παπαθανασίου Μαρία | ||
5η 11:50-12:35 | Μηλιώτη Ελένη |