Σας ενημερώνουμε ότι επίσης έχει αναρτηθεί διδακτικό υλικό για τους μαθητές στις πλατφόρμες https://eclass.sch.gr/ και http://e-me.edu.gr/
Τμήμα | Ημέρα | Ωρα | Εκπαιδευτικός |
Γ1 | |||
Δευτέρα | 5η 11:50-12:35 | Μπέλια Αμαλία | |
6η 12:40-13:20 | Μπέλια Αμαλία | ||
Τρίτη | 5η 11:50-12:35 | Μπέλια Αμαλία | |
Τετάρτη | 4η 10:55-11:40 | Μπέλια Αμαλία | |
Παρασκευή | 6η 12:40-13:20 | Αντωνιάδου Θάλεια | |
Γ2 | |||
Τετάρτη | 4η 10:55-11:40 | Τρανού Αικατερίνη | |
5η 11:50-12:35 | Τρανού Αικατερίνη | ||
Πέμπτη | 7η 13:25-14:05 | Τρανού Αικατερίνη | |
Γ3 | |||
Τρίτη | 6η 12:40-13:20 | Αντωνιάδου Θάλεια | |
Τετάρτη | 4η 10:55-11:40 | Γαλάνη Σοφία | |
5η 11:50-12:35 | Γαλάνη Σοφία | ||
Γ4 | |||
Δευτέρα | 5η 11:50-12:35 | Λουκαϊτη Αικατερίνη | |
6η 12:40-13:20 | Λουκαϊτη Αικατερίνη | ||
Τετάρτη | 4η 10:55-11:40 | Λουκαϊτη Αικατερίνη | |
5η 11:50-12:35 | Λουκαϊτη Αικατερίνη | ||
Πέμπτη | 5η 11:50-12:35 | Λουκαϊτη Αικατερίνη | |
6η 12:40-13:20 | Λουκαϊτη Αικατερίνη | ||
Γ5 | |||
Τρίτη | 5η 11:50-12:35 | Καρπατσέλη Μαρία | |
Τετάρτη | 4η 10:55-11:40 | Καρπατσέλη Μαρία | |
5η 11:50-12:35 | Καρπατσέλη Μαρία | ||
ΓΑΝΘ1 | |||
Τρίτη | 3η 10:00-10:45 | Κουτρουμπής Παναγιώτης | |
4η 10:55-11:40 | Κουτρουμπής Παναγιώτης | ||
Τετάρτη | 2η 9:05-9:50 | Πανοπούλου Σοφία | |
Πέμπτη | 2η 9:05-9:50 | Κουτρουμπής Παναγιώτης | |
3η 10:00-10:45 | Κουτρουμπής Παναγιώτης | ||
5η 11:50-12:35 | Κοτσοβού Πηνελόπη | ||
6η 12:40-13:20 | Κοτσοβού Πηνελόπη | ||
Παρασκευή | 2η 9:05-9:50 | Πανοπούλου Σοφία | |
5η 11:50-12:35 | Κοτσοβού Πηνελόπη | ||
6η 12:40-13:20 | Κοτσοβού Πηνελόπη | ||
ΓΑΝΘ2 | |||
Δευτέρα | 2η 9:05-9:50 | Μπέλια Αμαλία | |
3η 10:00-10:45 | Ταρσινού Αγγελική | ||
Τρίτη | 3η 10:00-10:45 | Μπέλια Αμαλία | |
Τετάρτη | 2η 9:05-9:50 | Μπέλια Αμαλία | |
Τετάρτη | 3η 10:00-10:45 | Ταρσινού Αγγελική | |
Παρασκευή | 2η 9:05-9:50 | Μπέλια Αμαλία | |
ΓΘ1 | |||
Δευτέρα | 2η 9:05-9:50 | Ηλίας Δημήτριος | |
3η 10:00 – 10 | Ηλίας Δημήτριος | ||
3η 10:00-10:45 | Αναστασοπούλου Χριστίνα | ||
4η 10:55-11:40 | Αναστασοπούλου Χριστίνα | ||
Τρίτη | 3η 10:00-10:45 | Μηλιώτη Ελένη | |
4η 10:55-11:40 | Μηλιώτη Ελένη | ||
Τετάρτη | 2η 9:05-9:50 | Αναστασοπούλου Χριστίνα | |
3η 10:00-10:45 | Αναστασοπούλου Χριστίνα | ||
Πέμπτη | 2η 9:05-9:50 | Ηλίας Δημήτριος | |
3η 10:00-10:45 | Ηλίας Δημήτριος | ||
Παρασκευή | 3η 10:00-10:45 | Μηλιώτη Ελένη | |
4η 10:55-11:40 | Μηλιώτη Ελένη | ||
ΓΟ1 | |||
Δευτέρα | 3η 10:00-10:45 | Αργυράκος Παναγιώτης | |
4η 10:55-11:40 | Αργυράκος Παναγιώτης | ||
Τρίτη | 3η 10:00-10:45 | Λέων Προκόπης | |
4η 10:55-11:40 | Λέων Προκόπης | ||
Τετάρτη | 2η 9:05-9:50 | Αργυράκος Παναγιώτης | |
3η 10:00-10:45 | Αργυράκος Παναγιώτης | ||
Πέμπτη | 3η 10:00-10:45 | Λέων Προκόπης | |
4η 10:55-11:40 | Λέων Προκόπης | ||
ΓΟ2 | |||
Δευτέρα | 3η 10:00-10:45 | Χρήστου Δημήτριος | |
4η 10:55-11:40 | Χρήστου Δημήτριος | ||
Τρίτη | 3η 10:00-10:45 | Κατσούρης Γεώργιος | |
4η 10:55-11:40 | Κατσούρης Γεώργιος | ||
Τετάρτη | 2η 9:05-9:50 | Χρήστου Δημήτριος | |
3η 10:00-10:45 | Χρήστου Δημήτριος | ||
Πέμπτη | 3η 10:00-10:45 | Κατσούρης Γεώργιος | |
4η 10:55-11:40 | Κατσούρης Γεώργιος | ||
Παρασκευή | 4η 10:55-11:40 | Κατσούρης Γεώργιος | |
5η 11:50-12:35 | Κατσούρης Γεώργιος | ||
ΓΥ1 | |||
Δευτέρα | 3η 10:00-10:45 | Ράλλη Ελευθερία | |
4η 10:55-11:40 | Ράλλη Ελευθερία | ||
Τρίτη | 2η 9:05-9:50 | Αναστασοπούλου Χριστίνα | |
3η 10:00-10:45 | Αναστασοπούλου Χριστίνα | ||
4η 10:55-11:40 | Ράλλη Ελευθερία | ||
Τετάρτη | 2η 9:05-9:50 | Ηλίας Δημήτριος | |
3η 10:00-10:45 | Ηλίας Δημήτριος | ||
Πέμπτη | 2η 9:05-9:50 | Αναστασοπούλου Χριστίνα | |
Πέμπτη | 3η 10:00-10:45 | Αναστασοπούλου Χριστίνα | |
4η 10:55-11:40 | Ράλλη Ελευθερία | ||
Παρασκευή | 4η 10:55-11:40 | Ηλίας Δημήτριος | |
5η 11:50-12:35 | Ηλίας Δημήτριος |