Όλες μας οι ευχές για τα παιδιά μας!

Την 30η Ιανουαρίου, ημέρα εορτασμού των Τριών Ιεραρχών, προστατών των γραμμάτων, που μας καθοδηγούν με τη ζωή και το έργο τους επιλέξαμε, να ευχηθούμε στα παιδία μας, και να κόψουμε τη βασιλόπιτά μας με όλους τους συμβολισμούς αλληλεγγύης και αγάπης που έχει η πράξη αυτή.
Ευχηθήκαμε στα παιδιά μας και είχαμε και τη χαρά να βρίσκονται κοντά μας ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης μας, ο κ. Δημητριος Ορφανος, Δήμαρχος Ναυπλιέων και η Πρόεδρος της Σχ. Επιτροπής και Παναγιωτακοπουλου για να ευχηθουν με τη σειρά τους υγεία, πρόοδο και διαρκή επιθυμία για δημιουργία στα παιδιά.
Για τα δώρα που πρόσφεραν στα μαθητικά συμβούλια και τις βασιλόπιτες ευχαριστούμε θερμά του Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας.
Ας είναι για όλους μια όμορφη χρονιά γεμάτη φως, δημιουργία και πρόοδο!