Ενημέρωση για τις πανελλαδικές εξετάσεις

Την Παρασκευή, 15 Δεκεμβρίου μετά τις 12:00, πραγματοποιήθηκε ενημέρωση για τη διαδικασία επιλογής και δήλωσης των ειδικών μαθημάτων, δήλωσης των Στρατιωτικών Σχολών, Αστυνομικών Σχολών, Σχολών Πυροσβεστικής Ακαδημίας, Σχολών του Λιμενικού Σώματος και των Σχολών Ακαδημιών Εμπορικού Ναυτικού αλλά και των τμημάτων Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού  από τους/τις μαθητές/τριες της τελευταίας τάξης που επιθυμούν τη συμμετοχή τους στις πανελλαδικές εξετάσεις 2024.

Την ενημέρωση πραγματοποίησε η  κ. Ευαγγελία Μαρλαγκούτσου, Υπεύθυνη Σχολικού Επαγγελματικού Αργολίδας. Είχαμε την ιδιαίτερη χαρά να παρευρίσκεται και να μιλήσει στα παιδιά για τα κριτήρια επιλογής επαγγέλματος και τη διεύρυνση των επαγγελματικών οριζόντων ο κ. Βασίλειος Πολύδωρος,  Διευθυντής ΔΔΕ Αργολίδας τον οποίο ευχαριστούμε πολύ καθώς στέκεται πάντα δίπλα στα παιδιά!