από Τετάρτη 25 Νοεμβρίου έως και Δευτέρα 30 Νοεμβρίου 2020 υποβολή μόνο από μαθητές της Αίτησης–Δήλωσης για συμμετοχή στις Πανελλαδικές Εξετάσεις των ΓΕΛ 2021

Ειδικά για τις πανελλαδικές εξετάσεις ΓΕΛ του 2021,λόγω των έκτακτων υγειονομικών συνθηκών, η Αίτηση-Δήλωση θα υποβληθεί πρώτα ΜΟΝΟ από τους μαθητές/ριες τελευταίας τάξης ΓΕΛ και σε επόμενο στάδιο από τους αποφοίτους.

Συγκεκριμένα για τις  πανελλαδικές εξετάσεις του έτους 2021,  οι μαθητές τελευταίας τάξης ΓΕΛ θα υποβάλουν την Αίτηση – Δήλωση, μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου(e-mail) στη σχολική τους μονάδα, η οποία και θα καταχωριστεί ηλεκτρονικά.

Ως προθεσμία για την υποβολή της  Αίτησης – Δήλωσης των μαθητών/τριών που επιθυμούν να λάβουν μέρος στις πανελλαδικές εξετάσεις  των ΓΕΛ έτους 2021, ορίζεται το χρονικό διάστημα

από Τετάρτη 25 Νοεμβρίου έως και Δευτέρα 30  Νοεμβρίου 2020.

To email του σχολείου μας είναι:   mail@2lyk-nafpl.arg.sch.gr

ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ_ΔΗΛΩΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΓΕΛ_