Ενισχυτική Διδασκαλία Ειδικών Μαθημάτων για το σχολικό έτος 2020-2021.

Σας ενημερώνουμε ότι για το σχολικό έτος 2020-2021 θα πραγματοποιηθεί  πρόγραμμα ενισχυτικής διδασκαλίας στα πανελλαδικά εξεταζόμενα ειδικά μαθήματα  ( Ελεύθερο Σχέδιο,  Γραμμικό Σχέδιο,  Γαλλικά,  Γερμανικά, Ιταλικά,  Ισπανικά,  Αρμονία, Ακουστική Ικανότητα, Μουσική Αντίληψη/Γνώση), που δεν περιλαμβάνονται στο αντίστοιχο Ωρολόγιο πρόγραμμα του σχολείου.

(Η Ενισχυτική Διδασκαλία ειδικών μαθημάτων καλύπτει 2-4 διδακτικές ώρες την ημέρα μετά τη λήξη του κανονικού προγράμματος. Κάθε μαθητής/τρια μπορεί να παρακολουθήσει από ένα έως και τέσσερα τα μαθήματα της Ενισχυτικής Διδασκαλίας Ειδικών Μαθημάτων.)

Παρακαλούμε, αν   επιθυμείτε  να παρακολουθήσετε κάποιο από τα ειδικά μαθήματα, να μας ενημερώσετε άμεσα στο email  του σχολείου:

mail@2lyk-nafpl.arg.sch.gr

ή στο τηλέφωνο του σχολείου: 2752028018